Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Zabieg Onda

Strona główna » Blog » Zabieg Onda

Onda to usługa przeznaczona dla kobiet, które oczekują redukcji cellulitu. Urządzenie opiera się na technologii mikrofali Coolwaves™, które idealnie docierają do tkanki tłuszczowej i wywołują jej skurczenie i ujędrnienie skóry. Zabieg Onda jest w pełni bezpieczny i bezbolesny, a efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Co więcej, nie ma rekonwalescencji, pacjent natychmiast powraca do swoich zajęć. W przypadku urządzenia Onda zabiegi z jego użyciem mają wpływ na całą skórę i przynoszą wiele innych korzyści.

OndaOnda – zabiegi, które działają

Zabiegi Onda to innowacyjne urządzenie bazujące na działaniu mikrofali Coolwaves™, które trafiają selektywnie i nieinwazyjnie bezpośrednio w tkankę tłuszczową, powodując jej redukcję. Onda działa też antycellulitowo, poprawiając jędrność skóry. Częstotliwość emitowanych mikrofal jest w pełni bezpieczna, ponieważ wynosi 2,45 GHz, stymulując podskórną warstwę tłuszczową. Co więcej, w czasie zabiegu używana jest specjalna głowica chłodząca, która zapobiega przegrzaniu się skóry. Zabieg Onda zajmuje od 20 do 40 minut, a w niektórych przypadkach poprawa kondycji skóry może być widoczna już po pierwszym zabiegu. Najlepiej przeprowadzić pełną serię, aby efekty były trwałe i widoczne. Liczba powtórzeń uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji skóry, a także aktualnej fazy rozwoju cellulitu. Zwykle wykonywane są 4 zabiegi.

Sprawdź również jakie istnieją naturalne sposoby na cellulit

Onda zabieg na cellulit i przeciwwskazania

Onda zabieg na cellulit nie może być wykonywany u wszystkich pacjentów.

Podstawowe przeciwwskazania to:

  • żylaki,
  • problemy z krzepnięciem krwi,
  • wysokie ciśnienie krwi,
  • niewydolność i zaburzenia serca,
  • choroby zakaźne,
  • ciąża i okres karmienie piersią.
Nolicell na cellulit

NOLICELL
POZBĄDŹ SIĘ CELLULITU DZIĘKI SKŁADNIKOM AKTYWNYMZAMÓW

Onda - efekty zabiegu

Efekty Onda osiągane są dzięki technologii Coolwaves™ działającej głęboko i precyzyjnie w obszarze membran komórek tłuszczowych. Powoduje ich rozbicie, a później usuwanie z organizmu przy pomocy procesów metabolicznych. Zabiegi na cellulit Onda niwelują skórkę pomarańczową za sprawą specjalnej głowicy. Co więcej, wywołują widoczne ujędrnienie skóry dzięki wytwarzanym mikrofalom, które stymulują skurcz włókien kolagenowych oraz wytwarzanie kolagenu. To jednak nie wszystkie atuty zabiegu Onda. Dodatkowo ogranicza widoczność tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w obszarach opornych takich jak: brzuch czy boczki. Onda widocznie uelastycznia i ujędrnia skórę oraz wysmukla sylwetkę.

Podsumowując, zabiegi Onda można wykonać w wielu gabinetach kosmetologicznych, a klientki coraz chętniej się na nie decydują. Dzieje się tak z powodu ich skuteczności, ale również małej inwazyjności. Choć wykazują udowodnioną skuteczność, warto zadbać także o inne działania, które mają właściwości antycellulitowe.

Największe znaczenie mają tutaj codzienne nawyki. W związku z tym kluczowa jest regularna aktywność fizyczna, minimum 3 razy w tygodniu. Ponadto odpowiednia pielęgnacja skóry najlepiej przy użyciu naturalnych kosmetyków. Nie bez znaczenia pozostaje prawidłowo zbilansowana dieta, która dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych, jak i prawidłowy poziom nawodnienia zapobiegający przesuszaniu skóry.


Bibliografia:

1. Casabona G, Pereira G. Microfocused Ultrasound with Visualization and Calcium Hydroxylapatite for Improving Skin Laxity and Cellulite Appearance. Plast Reconstr Surg Glob Open. 2017. 25;5(7):e1388.
2. Rodrigues F, Alves A, Nunes C et al. Permeation of topically applied caffeine from a food by—product in cosmetic formulations: Is nanoscale in vitro approach an option?. Int J Pharm. 2016;513(1-2):496-503.
3. Dias M, Farinha A, Faustino E, Hadgraft J, Pais J, Toscano C. Topical delivery of caffeine from some commercial formulations. Int J Pharm. 1999. 10;182(1):41-7.

5 głosów

Komentarze

Paulina K - 2023-09-19 23:10:12

Niedawno miałam swoje pierwsze zabiegi w gabinecie i jestem w szoku. Tzn. mam tych zabiegów już 5 za sobą i musze przyznać, że nie miałam wielkich nadziei co do efektów, ale są one realnie widoczne, więc wydaje mi się, że warto jest wydać kasę, jeżeli ma się ją na takie zachcianki.

mariola czerwinska - 2023-04-05 20:04:18

mialam zabiegi onda i jest swietny. nie jest to tani zabieg ale warto gdy ma sie odpowiednie finanse.

irenka - 2023-02-11 18:02:55

pierwsze słyszę o tym że istnieje coś takiego jak zabieg onda.

Opinie o Nolicell - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊