Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Żelazko antycellulitowe – czy pomaga?

Strona główna » Blog » Żelazko antycellulitowe – czy pomaga?

Żelazko antycellulitowe cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedstawicielek płci pięknej. Nie ma się temu co dziwić, bo żelazko na cellulit jest uznawane za wyjątkowo skuteczne w walce z pomarańczową skórką. Zanim jednak sięgniemy po tego rodzaju produkt, koniecznie należy poznać zasadę jego działania. Wówczas będziemy mogły ocenić, czy żelazko jest godne uwagi i czy należy zastosować je w swojej pielęgnacji.

Żelazko antycellulitoweŻelazko antycellulitowe – co to jest?

Żelazko antycellulitowe to produkt, który można znaleźć w dobrze wyposażonych salonach kosmetycznych. Zastosowano w nim technologie takie jak elektrostymulacja TENS, chromoterapia LED czy masaż próżniowy. To właśnie dzięki temu, produkt ten może okazać się tak bardzo skuteczny. Obszar ciała, który jest dotknięty pomarańczową skórką, zostaje dokładnie wymasowany przy pomocy żelazka antycellulitowego. Efekty, wynikające z zastosowania żelazka antycellulitowego są naprawdę liczne.

Żelazko antycellulitowe może sprawić, że nasza skóra stanie się:

  • wygładzona
  • ujędrniona
  • pełna blasku
  • nawilżona
  • pozbawiona oznak starzenia

Jeżeli mamy wątpliwości co do tego, czy ten produkt działa, dowiedzmy się, jakie żelazko antycellulitowe opinie posiada. Zazwyczaj jednak są one pozytywne. Dobrym pomysłem może być wizyta w salonie kosmetycznym wyposażonym w profesjonalny sprzęt. Doświadczony kosmetolog dokładnie opowie, jak przebiega zabieg i zaleci odpowiednią ilość serii. Warto zadawać pytania, jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości. Należy pamiętać o tym, że korzystanie z żelazka antycellulitowego w salonie kosmetycznym wiąże się z dość sporymi kosztami. Efekt jest jednak wart tej ceny.

sprawdź też: Cellulit – kompendium

Żelazko antycellulitowe – czy można używać go w domu?

Żelazko antycellulitowe jest skuteczne, ale bardzo wiele osób zastanawia się nad tym, czy można korzystać z jego dobrodziejstw jedynie w salonach kosmetycznych. Nie można oczywiście zakupić dużych rozmiarów urządzenia, które znajduje się w salonach kosmetycznych. Niemniej jednak, z całą pewnością można zakupić żelazko antycellulitowe, które będzie można stosować w warunkach domowych. Urządzenie to należy stosować zawsze zgodnie z zaleceniami producenta znajdującymi się na opakowaniu produktu. Niesamowicie istotne jest to, aby żelazko antycellulitowe było stosowane systematycznie.

Jedynie regularny masaż pomoże w zniwelowaniu widoczności cellulitu. Bez niego niemożliwa będzie niestety radość z efektów.

Nolicell na cellulit

NOLICELL
SERUM ANTYCELLULITOWE POMAGAJĄCE ZNIWELOWAĆ CELULITZAMÓW

Żelazko antycellulitowe – podsumowanie najważniejszych informacji

Podsumowując, żelazko antycellulitowe ma szansę pomóc w pokonaniu pomarańczowej skórki. Ważne jest jednak to, aby zdecydować się na całą serię zabiegów w gabinecie kosmetyczny. Wówczas, żelazko antycellulitowe efekty na pewno przyniesie. Wskazana jest jednak cierpliwość, bo nie pojawią się one od razu, ale dopiero po jakimś czasie. Nie należy zapominać także o tym, że wskazane jest stosowanie także innych metod walki z pomarańczową skórką. Najistotniejsze jest używanie kremów o naturalnym składzie. Warto poszukiwać w nim ekstraktów, wyciągów oraz olejków.

Jeżeli zastosujemy zarówno żelazko antycellulitowe, jak i kremy oraz aktywność fizyczną, efekty na pewno się pojawią.


Bibliografia:

1. Gałązka M., Galęba A., Nurein H., Cellulit jako problem medycznyi estetyczny – etiopatogeneza, objawy, diagnostyka i leczenie, Hygeia Public Health, 3/2014.
2. Janda K., Tomikowska A., Cellulit – przyczyny, profilaktyka, leczenie, Annales Academiae Medicae Stetinensis, 1/2014.

12 głosów

Komentarze

Jowita T - 2023-03-31 18:34:06

@Agata, trochę czuć jak masz robiony. No jest to masaż próżniowy, więc zasysa Ci skórę ;p

Agata - 2023-03-28 08:52:42

Takie żelazko antycellulitowe może podrażniać skórę? Boli takie coś czy nie?

lucyna - 2023-02-02 10:32:25

nie sadzilam ze pojde na taki zabieg a raczej zabiegi ale przemoglam sie. ograniczal mnie wstyd ale poszlam i warto bylo.

Opinie o Nolicell - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊