Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Zabieg termoaktywny – remedium na cellulit

Strona główna » Blog » Zabieg termoaktywny – remedium na cellulit

Zabieg termoaktywny cieszy się wśród przedstawicielek płci pięknej dość sporą popularnością. Wynika to oczywiście z jego wysokiej skuteczności. Zanim jednak przeprowadzi się na własnej skórze termoaktywny zabieg antycellulitowy, dobrze byłoby czegoś się o nim dowiedzieć. Przede wszystkim, warto byłoby mieć świadomość tego, jak taki zabieg wykonać i czy potrzebuje on dodatkowego wsparcia, na przykład w postaci jakiegoś kosmetyku. 

Zabieg termoaktywny jak działa i czy naprawdę jest skutecznyZabieg termoaktywny – jak działa i czy naprawdę jest skuteczny?

Zabieg termoaktywny  ma szansę okazać się naprawdę skuteczny w walce z pomarańczową skórką.

Charakteryzuje się on działaniem:

  • rozgrzewającym
  • złuszczającym
  • ujędrniającym
  • stymulującym mikrokrążenie

Warto zaznaczyć, że to, jaka będzie ostatecznie skuteczność zabiegu, zależy w dużej mierze od wyjściowej kondycji skóry. Im bardziej zaawansowany cellulit, tym mocniej trzeba napracować się nad tym, aby zminimalizować jego widoczność.

Zabieg termoaktywny na cellulit – czy są jakieś przeciwwskazania do jego wykonania?

Zabieg termoaktywny na cellulit nie może być niestety stosowany we wszystkich przypadkach, nawet jeśli istnieją ku temu wskazania.

Zabieg termoaktywny nie jest polecany:

  • kobietom w ciąży i matkom karmiącym
  • paniom borykającym się z żylakami i zakrzepicą
  • paniom zmagającym się z aktywnymi stanami zapalnymi czy uszkodzeniami naskórka
  • paniom cierpiącym na niektóre choroby przewlekłe, takie jak chociażby PCOS

Zobacz także: Szczotkowanie na sucho

Zabieg termoaktywny – efekty przed i po

Zabieg termoaktywny jest polecany przede wszystkim do walki z cellulitem. Można zatem spodziewać się tego, że przed jego wykonaniem skóra będzie mało jędrna, a nawet wiotka. Będą widoczne pod nią różnego rodzaju nierówności. Jeśli chodzi zaś o efekty po zabiegu, zależne będą od stopnia zaawansowania cellulitu. W wielu przypadkach widoczne są już po jednym zabiegu termoaktywnym. Niemniej jednak, najlepsze rezultaty mogą uzyskać kobiety systematycznie stosujące tę metodę walki z pomarańczową skórką.

Nolicell na cellulit

NOLICELL
SERUM NA CELLULITZAMÓW

Termoaktywny program antycellulitowy – jak wesprzeć jego działanie?

Termoaktywny program antycellulitowy może okazać się wyjątkowo pomocny. Jeśli chcemy jednak cieszyć się optymalnymi efektami, warto wesprzeć działanie zabiegu dobrym kremem. Wybierając go, należy zwracać uwagę na różne kryteria, a przede wszystkim na skład. Godnym polecenia preparatem jest krem na cellulit Nolicell. Znajdziemy w nim szereg składników pochodzenia naturalnego, takich jak chociażby ujędrniający ekstrakt z zielonej kawy czy wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej algi. Nie brakuje w nim także olejów o właściwościach kojących i regenerujących. Ze względu na liczne składniki aktywne, krem marki Nolicell charakteryzuje się wszechstronnym działaniem. Jego systematyczne stosowanie pomoże zatem każdej kobiecie, która chce zminimalizować widoczność cellulitu.

Podsumowując, bez trudu można wysnuć wniosek o tym, że zabieg termoaktywny jest skuteczny. Może zatem pomóc nam w rozprawieniu się z uciążliwą pomarańczową skórką. Aby jednak uzyskać bardziej satysfakcjonujące rezultaty, dobrze byłoby połączyć zabieg termooaktywny ze zdrową dietą oraz z ćwiczeniami ujędrniającymi.


Bibliografia:

1. Di Salvo RM. Controlling the appearance of cellulite. Cosmet Toilet 1995, 110: 50-59
2. Weyergans R., Cellulit: zapobieganie i leczenie, 1995
3. Pokładowska-Kielan E., Cellulit wróg rozpracowany, 2009

7 głosów

Komentarze

Majka T. - 2023-09-19 18:39:46

Ja po prostu zabieg termoaktywny robię sobie w salonie kosmetycznym. Ogólnie chodzi o to by czuć się odprężonym i zadbanym, dopieszczonym. Jak ktoś chce robić sobie je w domu to niech robi. Ja wolę wydać kasę na to.

Natalie - 2023-09-08 23:06:21

Nie wiem czy to dobre przykłady, ale są np. - body wrappingi które rozgrzewają skórę - kremy chłodzące na cellulit.

listeczka - 2023-09-01 10:23:47

zabieg termoaktywny to znaczy jaki? można to samemu w domu tez robić? 🤔

Opinie o Nolicell - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊